ASOTRA – Będzin/Polen
 

ASOTRA POLSKA Spółka z o.o.
Ul. Sączewskiego 15
PL-42-500 BĘDZIN
Tel. +48 32 730 63 70
Fax  +48 32 730 62 80

ZARZĄD:
Prezes Zarządu
Paweł Kosakowski
Tel: +48 32 730 63 74
Tel. kom. +48 887 651 106
E-Mail: p.kosakowski@asotra.pl
Wiceprezes Zarządu
Wojciech Kita
Tel: +48 32 730 63 71
Tel. kom. +48 724 304 555
E-Mail: w.kita@asotra.pl

SPEDYCJA KOLEJOWA, SAMOCHODOWA, MORSKA:
Dyrektor ds. Spedycji
Elżbieta Kosakowska
Tel: +48 32 730 63 72
Tel. kom. +48 887 661 106
E-Mail: e.kosakowska@asotra.pl

SPEDYCJA KOLEJOWA:
Spedytor
Joanna Krzywda
Tel: +48 32 730 63 78
Tel. kom. +48 669 150 901
E-Mail: j.krzywda@asotra.pl
Spedytor
Dorota Śliwa
Tel: +48 32 730 63 78
Tel. kom. +48 885 552 001
E-Mail: d.sliwa@asotra.pl
  Spedytor
Aleksander Kita
Tel: +48 32 730 63 76
Tel. kom. +48 509 283 461
E-Mail: a.kita@asotra.pl
Spedytor
Michał Ziembicki
Tel: + 48 32 730 63 77
Tel. kom. +48 604 094 036
E-Mail: m.ziembicki@asotra.pl

SPEDYCJA SAMOCHODOWA:
Spedytor
Patrycja Kisiela
Tel: + 48 32 730 63 81
Tel. kom. +48 669 190 901
E-Mail: p.kisiela@asotra.pl

SPEDYCJA MORSKA:
Spedytor
Jacek Paweł Kosakowski
Biuro Handlowe Szczecin
Tel. kom. +48 728 980 460
E-Mail: jacek.p.kosakowski@asotra.pl

FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ:
Specjalista ds. Finansowych
Dorota Blacha
Tel: + 48 32 730 63 82
Tel. kom. +48 728 980 571
E-Mail: d.blacha@asotra.pl
Specjalista ds. Finansowych
Małgorzata Dulka-Kita
Tel: + 48 32 730 63 73
Tel. kom. +48 885 552 003
E-Mail: m.dulka@asotra.pl